Zaznacz stronę

Gdy nachodzi sezon wiosenno – letni wielu pasjonatów wycieczek rowerowych przemierza tym jednośladem tysiące kilometrów. Jaki wybrać rower, aby spełniał on wszystkie oczekiwania użytkownika?row

Wśród wielu jednośladów dużą popularnością cieszą się rowery Kross Evado. Jest to bardzo wygodny jednoślad, który doskonale sprawdza się podczas weekendowych wycieczek za miasto.

Rwery Kross mają wykonaną ramę z aluminium, dzięki czemu ich konstrukcja jest bardzo lekka, a jednocześnie sztywna i wytrzymała.
Podczas produkcji został zastosowany wysokiej klasy lakier proszkowy, który gwarantuje, że rower Kross szybko nie niszczeje oraz świetnie prezentuje się przez długi okres czasu.

W rowerach tych został zamontowany dobry jakościowo przedni amortyzator, który znacznie podnosi komfort jazdy nawet po drogach gorszej jakości.

Z kolei hamulce odznaczają się dużą siłą hamowania oraz gwarantują każdemu rowerzyście pełną kontrolę nad rozpędzonym jednośladem. Dodatkowym atutem jest wygodne siodło zamocowane na amortyzowanym wsporniku, który zapewnia wysoki komfort użytkowania.

Do budowy kół wykorzystywane są aluminiowe obręcze Kross z podwójną ścianką oraz dobrej jakości piasty. Zestaw taki doskonale spisuje się podczas dłuższych wypraw w terenie.
Co więcej, opony posiadają wytrzymały bieżnik gwarantujący niskie opory toczenia i bardzo dobrą przyczepność na gruntowych drogach gruntowych. Są one wyposażone w pasek odblaskowy, który to znacznie zwiększa bezpieczeństwo w trakcie jazdy po zmroku.

Rowery crossowe zostały stworzone dla tych wszystkich osób, które to cenią sobie przyjemność z jazdy na rowerze, bowiem łączą one w sobie komfort oraz szybkość na szosie z możliwością sprawnego pokonywania wielu dróg polnych i leśnych. Rowery te doskonale nadają się do wielu rekreacyjnych zastosowań.