Zaznacz stronę

Rower to jeden z najczęściej używanych przez aktywne osoby sprzętów, za pomocą których zrzucamy zbędne kilogramy i możemy poznawać ciekawe trasy zlokalizowane nieopodal naszego miejsca zamieszkania. Zawodowi kolarze zapuszczają się z reguły jeszcze dużo dalej i potrafią przejechać w trakcie dnia nawet kilkaset kilometrów. Dzięki takim rowerom jak Giant Reign jest to możliwe i jazda na tak solidnie wykonanym sprzęcie jest po prostu niesamowitą przyjemnością. Każdy rower Giant wyprodukowany jest z dużą starannością i precyzją.

Rower MTB

Rowery przystosowane do zjeżdżania po górach muszą być bardzo wytrzymałe i przyjmować obciążenie nawet kilkuset kilogramów. Jednakże rama w tego typu rowerach jest najczęściej wykonana z tytanu lub innych bardzo wytrzymałych tworzyw, dzięki którym możemy oddawać się naszej przyjemności w 100% i nie martwić się o to, że coś się pod naszym ciężarem zepsuje. Szybkie zjazdy dostarczają dawkę ogromnej adrenaliny i osoby kupujące rowery zjazdowe firmy Giant i innych marek potrafią dawać dużo radości.

Uczestnictwo w zawodach

Jeśli zakupimy bardzo solidny rower i dojdziemy dzięki niemu do ogromnej wprawy, to z całą pewnością po pewnym czasie uda nam się dostać na dobrze obsadzone zawody, w których to będziemy mieli możliwość wykazania się i pokazania pełni naszych umiejętności. Szybka jazda może być bardzo niebezpieczna, dlatego też każdy zjazdowiec posiada wytrzymały i odporny na uderzenie kask, oraz wiele innych gadżetów, za pomocą których może bezpiecznie uprawiać ten sport.