Zaznacz stronę

Sklepy rowerowe przeżywają na przełomie ostatnich lat prawdziwe oblężenie i coraz więcej osób udaje się do nich właśnie po to, aby zakupić idealny dla siebie model, na którym będzie można przemierzać wiele kilometrów samemu, bądź w gronie znajomych. Rower Giant reign jest jednym z najpopularniejszych modeli tej marki i pokazuje on, że firma Giant potrafi zrobić niesamowity sprzęt, dzięki któremu będzie można pojeździć w nawet najbardziej wymagającym terenie i sprawdzić swoje umiejętności.

Rowery elektryczne

Coraz większą popularnością cieszą się również tak zwane elektryki, czyli rowery elektryczne dzięki którym możemy się w kryzysowych momentach wesprzeć i podjechać pod ciężką górkę za pomocą akumulatora, który jest zamontowany w naszym rowerze. Tego typu rowery są oczywiście nieco droższe niż przeciętny rower górski Giant, ale dla niektórych osób taki wydatek nie stanowi żadnego problemu i kupują go szczególnie osoby, których kondycja nie jest na najwyższym poziomie, a które chciały by przemierzać wiele kilometrów ciężkiego terenu.

Ceny rowerów

Rowery elektryczne potrafią być nawet kilkukrotnie droższe od roweru górskiego średniej klasy, ale patrząc przez pryzmat komortu jaki możemy dzięki nim mieć, ta cena jest zdecydowanie dobrze ustawiona przez producentów. Warto kupować rowery elektryczne, które posiadają bardzo wydajny akumulator za pomocą którego będzie można przemierzać każdego dnia nawet kilkadziesiąt kilometrów. Oczywiście na łatwiejszych fragmentach trasy warto oszczędzać energię i jechać o własnych siłach.